קורס אקסל ZOOM

קורס אקסל ZOOM בתוכנית ליווי אישית תעניק לך בזמן קצר
ידע משודרג, הבנה יסודית, כלי למידה מתקדמים וליווי אישי
שיחסכו לך שעות של עבודה מיותרת
ויאפשרו לך לבנות קבצים ודוחות אוטומטיים ודינמיים.

קורס אקסל אונליין

קורס אקסל למתחילים

נדרש ממך להתחיל לעבוד עם האקסל, חשוב לך לעבוד זורם בלי להיתקע ?חשוב לך ללמוד בצורה יסודית את התוכנה בלי לפספס שום שלב ? קורס אקסל למתחילים יעניק לך ידע יסודי, בטחון בנושאים החדשים שלמדת, וכלי למידה שיאפשרו לך לרענן בכל זמן את החומר.

קורס אקסל

קורס אקסל למתקדמים

קורס אקסל ברמה גבוהה בלמידה נוחה מהמחשב שלך יעניק לך בזמן קצרידע משודרג, הבנה יסודית, כלי למידה מתקדמים וליווי אישישיחסכו לך שעות של עבודה מיותרת ויתנו לך את כל הכלים נדרשים בשוק העבודה

הדרכה אישית באקסל

רוצה לקבל מענה ממוקד לקובץ שלך?רוצה ללמוד באופן אישי את מה שחשוב לך?הדרכה אישית ממוקדת בשילוב שדרוג קבצים קיימים שלך יעניק לך מענה מושלם ומדויק לצורך שלך באקסל, לאחר כל שיעור מקבלים סרטון מסכם קצר המאפשר לך לרענן את הנלמד.

הדרכות ZOOM מקצועיות בעסקים

אקסלנט השקיעה עבורכם הדרכות אקסל מושקעת ואפקטיבית בשיטות למידה מגוונות בהתאמה אישיתוהטבות מיוחדות לעובדים המבטיחות להם תוצאות לאורך זמן!!

סדנה מקיפה Pivot Table

סדנה מקיפה שתקנה לך ידע נרחב בבניית דוחות חכמים ודינמיים - עבודה על איחוד מסדי נתונים, הפקת דאשבורדים מרהיבים, דגש על ריענון אוטומטי שיציג לך תמונת מצב עדכנית בכל רגע. בונוס! גישה לערכת אונליין שתאפשר לך לרענן את הידע בקלות.

סדנה מקיפה Vlookup +

סדנה מקיפה שתקנה לך ידע מקצועי והבנה יסודית בפונקציות Vlookup, Iferror, Match, Index, Xlookup הבנה שילובי הפונקציות עם תרגילים שיחזקו לך את השליטה באקסל! בונוס! גישה לערכת אונליין שתאפשר לך לרענן את הידע בקלות.

הכנתי עבורך תוכנית למידה אפקטיבית, כלי למידה ייחודיים,
בונוסים וליווי אישי – שיבטיחו לך תוצאות לאורך זמן!!

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

היי :) נשמח לתת לך מידע מקצועי באקסלשתהיה לך למידה מהנה
ובעיקר - מועילה!

הצפיה בקורס למשתמשים רשומים בלבד! יש להזין את הפרטים שקיבלת