קורס אקסל אונליין חינם

קורס אקסל אונליין בחוויית למידה חדשנית מאפשרת לך למידה יסודית במחשב שלך
במקסימום נוחות ובמינימום מאמץ.
בנוסף, מבחר הדרכות מגוונות אונליין בשילוב ליווי אישי – 
לשדרוג הידע שלך באקסל ואפשרות לקבל התאמה מלאה לקבצים שלך.

תוכן הקורס

הרחב הכל
קורס אקסל למתחילים
קורס אקסל למתקדמים

שאלות נפוצות - וגם תשובות!

אז מה המיוחד בסרטונים שלכם?

1. אין צורך לסכם את מה שרואים, מקבלים הכל מסוכם ומאורגן - בסיכום מפורט ובסיכום מקוצר. 2. מקבלים קבצי אקסל יחד עם הסרטון - כך ניתן מיד לתרגל בסיום הצפייה. 3. הסרטונים קצרים וממוקדים וגם מחולקים לפרקים כך ניתן לגשת לסרטון ומיד לגשת לנושא הממוקד הנדרש 4. הסטוריית הצפייה נשמרת , כך שבפעם הבאה הסרטון ממשיך מהמקום שעצרו בפעם האחרונה. 5. ניתן לקבוע מהירויות שונות לסרטון - קצב רגיל ללמידה ראשונית וקצב מהיר - רק לרענן את הידע. באקסלנט סרטוני למידה אפקטיביים המנצלים את הזמן שלך ומאפשרים לך לרענן את הידע בקלות תוך כדי העבודה.

האם יש מענה לשאלות?

וודאי. הקורס מוסבר בצורה יסודית וברורה, בכל מצב אם משהו עדיין לא ברור לך – אין שום בעיה לשלוח מייל ונחזיר לך תשובה. לוקח לי 5 דקות לתת לך מענה במייל ואותך זה יכול לקדם המון – אז בכיף!

לכמה זמן יש גישה לסרטונים?

לכל החיים! אנו מאמינים שגם לאחר שלמדת, אם לא מיישמים בעבודה השוטפת– אפשר לשכוח, חשוב לנו לא להלחיץ אותך בזמן, וחשוב לנו שבמהלך העבודה שלך – אם נתקלת בצורך מסוים – תהיה לך אפשרות להיכנס ולשמוע שוב את השיעור ולרענן את הידע, לכן הגישה תהיה לך זמינה לכל החיים!

האם אצליח לרכוש עם הקורס שליטה מלאה באקסל?

החלק הכי חשוב בלמידה – זו ההתנסות בפועל אחרת לא נשאר מהלמידה כלום. במציאות בעבודה שלך – יש צורך שתהיה לך שליטה מלאה בכלים ובפונקציות באקסל ובעיקר, יהיה לך צורך להתמודד עם קבצי אקסל, לשבור את הראש כדי לפתור בהם בעיות ולהפוך את העבודה הידנית לאוטומטית. במסגרת הקורס הכנו לך מבחר גדול של קבצי אקסל מאתגרים הדורשים ממך לשלב בהם מספר כלים ופונקציות לפתרון הבעיה. אני מעניקה לך כלים מתקדמים המעניקים לך את היכולת לפתור את הבעיה בקלות וביסודיות. לאחר ההתנסות הרבה שתהיה לך במסגרת הקורס – תהיה לך שליטה מלאה באקסל וההתנסות שלך בשטח תהיה קלה יותר!!

האם אמצא בקורס פתרונות לקבצים שלי?

במהלך ההדרכות שהעברנו במהלך השנים לכלכלנים, אנליסטים, רואי חשבון, מנהלים ותפקידים נוספים באקסל – תמיד היו כלים קבועים שכולם נצרכו להם בעבודה, בקורס אקסל למתקדמים ריכזנו את כל הנושאים השימושיים ביותר שבוודאות יבואו לך לשימוש על הקבצים שלך. בנוסף, במסגרת הקורס למתקדמים נעניק לך התאמה אישית לקבצים שלך- לפני רכישת הקורס נקיים איתך שיחת יעוץ ב- ZOOM – נבנה לך תוכנית עבודה לשדרוג הקובץ שלך – נפנה אותך ללמידת הכלים המדויקים הנדרשים לך – נענה לך לכל שאלה במייל – וגם נעניק לך שעת הדרכה אישית במתנה!!

קורס אקסל אונליין מקיף - בלמידה עצמאית

קורס אקסל למתקדמים

קורס אקסל בלמידה נוחה מהמחשב שלך יעניק לך בזמן קצר ידע משודרג, הבנה יסודית, כלי למידה מתקדמים וליווי אישי שיחסכו לך שעות של עבודה מיותרת ויתנו לך את כל הכלים נדרשים בשוק העבודה

ערכה יסודית בפונקציות איתור מידע

ערכה מקיפה שתקנה לך ידע מקצועי והבנה יסודית בפונקציות Vlookup, Iferror, Match, Index, Xlookup הבנה שילובי הפונקציות עם תרגילים שיחזקו לך את השליטה באקסל!

ערכה מקיפה בדוחות Pivot Table

רוצה להכיר יכולות חכמות בכלי Pivot Table? איך ליצור דוח על טבלה דינמית שגורמת לכך שלאחר הוספת נתונים – הדוח מתעדכן?

לקבלת פרטים נוספים על התוכנית הליווי האישית של קורס אקסל למתקדמים יש להשאיר פרטים >

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

היי :) נשמח לתת לך מידע מקצועי באקסל שתהיה לך למידה מהנה
ובעיקר - מועילה!

הצפיה בקורס למשתמשים רשומים בלבד! יש להזין את הפרטים שקיבלת